Hakkepuit

<p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p>

Kekkilaä peenramultš

Peenramultš lihtsustab köögiviljaaia ja maasikapeenarde hooldust ning suurendab saagikust. Hoiab köögiviljad ja marjad puhtad. Vähendab umbrohtu ja säilitab mulla niiskust.

Hoiab saagi puhtana ja takistab umbrohtude idanemist

Ühtlustab maapinna niiskust ja vähendab kastmisvajadust

Sobib ka püsikupeenrasse
Pakendis 48 l

Vali kogus
Hind: 17.90 € / tk
logo Lisa ostukorvi
Tarneaeg 3-10 päeva

Kirjeldus
Kekkilä Peenramultši valmistatakse puhastest kiukanepi õlgedest. Peenramultš sobib kõigile saaki andvatele põllukultuuridele nii aiamaal kui istutuskastides. See sobib ka vagude vahedesse ning püsikupeenardele.

Peenramultši kasutamine vähendab kastmise vajadust: see aeglustab niiskuse aurustumist pinnasest, parandab mullapinna veeläbilaske võimet ja vähendab tuule kuivatavat mõju. Piisavalt paks multšikiht hoiab ka umbrohu eemal. Multši mõjul suureneb mullas mikroorganismide hulk ja nende tegevus elavneb, mistõttu muld on kohevam ja toitainerikkam. Multši kasutamine aitab ühtlustada taimede kasvutingimusi: multš kaitseb päeval päikese kõrvetamise eest ja hoiab mullapinda soojana jahedatel öödel.

Vihma korral takistab multš pori teket ning hoiab köögiviljad ja marjad puhtana.

Kasutamine
Laotage Kekkilä Peenramultš taimede ümber pärast istutamist või kui külvid on idanenud.

Sobiv kihipaksus on 2-5 cm. Jälgige, et taimede juurtel oleks ainult õhuke multšikiht. Võite lisada multši vastavalt vajadusele ka suve jooksul. Sügisel pärast saagikoristust võib multši kaevata pinnasesse mullaparandajaks.
 

1 kott
vastavalt hinnakirjale 7 eur
2 - 3 kotti
12 eur arvega lisaks