Hakkepuit

<p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p>

Dekoratiivmultš Pähkelpruun 45 l

Pähkelpruun Dekoratiivmultš on looduslike, ilmastikutingimustele vastupidavate värvidega värvitud hakkpuit.
Dekoratiivmultši abil saate aeda lisada uusi värvilaike. Naturaalsed toonid sobivad looduslike materjalidega, erinevate taimetüüpide ühendamiseks ja puude ümber. Sobib istutusalade mulla ja puude ümbruse katmiseks, samuti aia taimedeta alade, teeradade, mänguväljakute ja köögiviljaaia pinnakattematerjaliks.
Dekoratiivmultši punasele savile sarnane toon rõhutab eriti kollakasroheliste ja tumedate lehtedega taimi, kuid ka puitpindade ja ehitiste sooje värvitoone. Sobib punastest tellistest ehitiste juurde ja meenutab kõigile tuntud punamulla värvi.

Pakendis 45 liitrit.

Vali kogus
Hind: 10.45 € / tk
logo Lisa ostukorvi
Tarneaeg 3-10 päeva

Tooraine: hakkepuit
Värvitud looduslike värvidega (raudoksiidiga).
Dekoratiivmultš aitab hoida niiskust ja vähendab seeläbi kastmisvajadust. Takistab umbrohuseemnete idanemist ja kaitseb maad nii kuiva kui ka vihmase ilmaga.
Multšikihi all tuleb kasutada geotekstiili ainult juhul, kui mullas leidub mitmeaastaste umbrohtude seemneid. Dekoratiivmultši võib kasutada ka Puukooremultši kihiga kaetud pinna viimistlemiseks. Dekoratiivmultši kihi soovitatav paksus on 3–7 cm.
Multšil võib lasta kõduneda. Selle võib ka hiljem kompostida. Multš on värvitud looduslike raudoksiididega ja see on keskkonnale täiesti ohutu. Värv peab vahelduvatele ilmadele hästi vastu.
 

1 kott
vastavalt hinnakirjale 7 eur
2 - 3 kotti
12 eur arvega lisaks