Hakkepuit

<p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p>

Kekkilä Aiamultš UUS!

Kekkilä Aiamultš on puidu ülejäägist valmistatud naturaalne, vastupidav ja keskkonnasõbralik multšimaterjal kogu aias. Valmistatud looduslikust ja töötlemata puidu ülejäägist.

  • Viimistletud ja kergesti hooldatav aed
  • Kasutusalad nt istutusalade katmine, puude ja põõsaste ümbrused
  • Vähendab vee aurustumist ja takistab umbrohtude idanemist

Pakendis 45 liitrit.

Vali kogus
Hind: 6.50 € / tk
logo Lisa ostukorvi
Tarneaeg 3-10 päeva

Kirjeldus
Kekkilä Aiamultš on puidu ülejäägist valmistatud naturaalne, vastupidav ja keskkonnasõbralik multšimaterjal. Aiamultši kasutatakse istutatud puid ja põõsaid ning viljapuid ja marjapõõsaid ümbritseva maapinna katmiseks, et takistada umbrohu kasvamist ja säilitada pinnase niiskust.

Kekkilä Aiamultš vähendab vee aurumist maapinnalt ja parandab pinnase veeläbilaske võimet. Multš ühtlustab temperatuuri kõikumist ning taimede jaoks kujuneb soodne mikrokliima. Multšil võib lasta kõduneda kohapeal, aga seda võib hiljem ka komposteerida.

Kasutusalad – Istutusalade katmine, puude ja põõsaste ümbrused, köögiviljaaia peenravahede katmine, istutamata alade katmine, umbrohu tõrjumine ja radade katmine.

Kasutamine

Istutusalad ja hekid:
Kaevake istutusala taimedele vajaliku sügavusega. Eemaldage pinnasest hoolikalt mitmeaastaste umbrohtude juured. Lisage põhjale piisavalt uut mulda ja segage see hästi läbi sealse pinnasega. Tihendage mulda kergelt vajutades. Kaevake istutusaugud ja istutage taimed.

Laotage Kekkilä Istutusmultš ühtlaselt, 3-7 cm paksuse kihina mulla peale. Põõsaste ja püsikute juurtele ning puutüvede alaosale tuleb Aiamultši laotada ainult õhuke kiht.

Püsikupeenrad:
Aiamultšist saad teha püsiku- või lillepeenra servale laiema piirde. See toob taimed esile ja muudab muru hooldamise lihtsamaks. Taimede alusele kantakse vaid õhuke kiht, pinnakatte püsililledele ei soovita katet.

Puu ümbrus:
Puutüve ümbritsev kattepind on palju vett ja toitaineid läbilaskvam kui muru ning kaitseb puutüve niiduki löökide eest. Laota Aiamultš ümber puutüvede.

Pöörake tähelepanu sellele, et taime tüvele tuleks vaid õhuke multšikiht.

1 kott
vastavalt hinnakirjale 7 eur
2 - 3 kotti
12 eur arvega lisaks