Dekoratiivkivid

<p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p>

Rannakivid 25 kg

Kekkilä Rannakivid on lainetest siledaks lihvitud kauni tooniga looduslikud kivid. Rannakive saab kasutada mitmeti kõikjal aias – külmakartlikel ja pindjuursetel taimedel on kevaditi päikese käes soojenevatest kivikattest kasu. Kattekiht hoiab ära umbrohukasvu ning hoiab maa niiskust.Rannakivi aitab istutuskohtadele viimast lihvi anda. Kaunis ja tagasihoidlik toon sobib kokku paljude erinevate taimedega. Rannakivid sobivad nii veega seotud aiaelementide kui ka kuivalembeste ja heintaimedega. Lainetest siledaks lihvitud Rannakividega kaetud aia teerajad või puhkeplatsid on mõnusad ka paljajalu käimiseks.
Sobib kasutuseks ka sisekujunduses, nt pottide pinnale või alla.

Pakendis 25 kg.

Vali kogus
Hind: 17.40 € / tk
logo Lisa ostukorvi
Tarneaeg 3-10 päeva

Rannakivi alla tuleks paigutada geotekstiil, et kivi mulla peal värvi ei vahetaks. Prahi saab kivikatte pealt kätte kergelt rehitsedes. Külmakartlikel ja pindjuursetel taimedel on kevaditi päikese käes soojenevast kivipurust kasu. Kui soovite kividele anda pikemaajalist läiget, võite sellele pihustada toataimede leheläiget või muud õlipõhjalist aerosooli.

25 kg kotist jätkub u 1 m2 katmiseks, kui kihi paksus on 3 cm.
 

Värv
looduslik
Fraktsioon, mm
8-12
Pakendi kaal, kg
25
Kulunorm
1 kott katan u 1 m2 ala
1 kott
vastavalt hinnakirjale 7 eur
2 - 3 kotti
14 eur arvega lisaks