Dekoratiivkivid

<p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p>

Dekoratiivkivi Punane graniit 25 kg

Kekkilä Dekoratiivkivid Punane Graniit on looduslikud kivid istutusalade viimistluseks, ehitiste seinte äärde, veesimadele ja pindjuursete taimede katteks.
Lisaks viimistlemisele hõlbustab kivide kasutamine taimede hooldust, kuna kattekiht aitab säilitada niiskust ja vältida umbrohu kasvu. Väikesed kivid sobivad näiteks suuremate looduskivide, kiviplaatide või puude juurde. Väikestes aedades on kivi arvestatav alternatiiv traditsioonilisele muruplatsile.
Punakashall toon sobib eriti hästi rohelise põhitaimestiku või punaste/hallide lehtedega taimedele nagu näiteks mägimännid, kivirikulised, hostad ja kirjud kadakad.

Pakendis 25 kg.

Vali kogus
Hind: 11.70 € / tk
logo Lisa ostukorvi
Tarneaeg 3-10 päeva

Punase dekoratiivkivi alla tuleks paigutada geotekstiil, et kivi mulla peal värvi ei vahetaks. Prahi saab kivikatte pealt kätte kergelt rehitsedes. Külmakartlikel ja pindjuursetel taimedel on kevaditi päikese käes soojenevast kivipurust kasu. Kui soovite kividele anda pikemaajalist läiget, võite sellele pihustada toataimede leheläiget või muud õlipõhjalist aerosooli.

25 kg kotist jätkub u 1 m2 katmiseks, kui kihi paksus on 3 cm.
 

Värv
punane-hall
Fraktsioon, mm
8-12
Pakendi kaal, kg
25
Kulunorm
1 kott katan u 1 m2 ala
1 kott
vastavalt hinnakirjale 7 eur
2 - 3 kotti
14 eur arvega lisaks