Dekoratiivkivid

<p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p>

Dekoratiivkivi Punane graniit 25 kg

Kekkilä Dekoratiivkivid Punane Graniit on looduslikud kivid istutusalade viimistluseks, ehitiste seinte äärde, veesimadele ja pindjuursete taimede katteks.

Looduslikku tooni kattekivi

Kivid hõlbustavad taimede hooldust

Kaunis aed ilma vaevata

PAKENDI SUURUS

25 kg

KIVI SUURUS

8–12 mm

Vali kogus
Hind: 8.99 € / tk
logo Lisa ostukorvi
Tarneaeg 3-10 päeva

KIRJELDUS

Kekkilä Dekoratiivkivid Punane Graniit on looduslikud kivid, mis sobivad suurepäraselt  mitmekülgseks kasutamiseks aias. Lisaks viimistlemisele hõlbustab kivide kasutamine taimede hooldust, kuna kattekiht aitab säilitada niiskust ja vältida umbrohu kasvu. Väikesed kivid sobivad näiteks suuremate looduskivide, kiviplaatide või puude juurde. Väikestes aedades on kivi arvestatav alternatiiv traditsioonilisele muruplatsile.

Punakashall toon sobib eriti hästi rohelise põhitaimestiku või punaste/hallide lehtedega taimedele nagu näiteks mägimännid, kivirikulised, hostad ja kirjud kadakad.

Tera suurus 8-12 mm.

KASUTAMINE

Punase dekoratiivkivi alla tuleks paigutada geotekstiil, et kivi mulla peal värvi ei vahetaks. Prahi saab kivikatte pealt kätte kergelt rehitsedes. Külmakartlikel ja pindjuursetel taimedel on kevaditi päikese käes soojenevast kivipurust kasu. Kui soovite kividele anda pikemaajalist läiget, võite sellele pihustada toataimede leheläiget või muud õlipõhjalist aerosooli.

25 kg kotist jätkub u 1 m2 katmiseks, kui kihi paksus on 3 cm.

KASUTUSJUHEND

25kg

1 m2 alale / kuni 3cm paksuselt