Dekoratiivkivid

<p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p>

Dekoratiivkivi Valge Gabro 25 kg

Kekkilä Dekoratiivkivid Valge Gabro on looduslikud kivid istutusalade viimistluseks, ehitiste seinte äärde, veesimadele ja pindjuursete taimede katteks.
Lisaks viimistlemisele hõlbustab kivide kasutamine taimede hooldust, kuna kattekiht aitab säilitada niiskust ja vältida umbrohu kasvu. Väikesed kivid sobivad näiteks suuremate looduskivide, kiviplaatide või puude juurde. Väikestes aedades on kivi arvestatav alternatiiv traditsioonilisele muruplatsile.
Valge toon sobib eriti hästi moodsasse ja stiilipuhtasse aeda. Tuleb esile okastaimede ja kõrrelistega ning tumedates pottides. Jaapani aias sümboliseerib valge kivi vett ning sellest saab loodusliku välimusega ojakese luua ka Eesti jaapanipärastesse aedadesse.

Pakendis 25 kg.

Vali kogus
Hind: 11.70 € / tk
logo Lisa ostukorvi
Tarneaeg 3-10 päeva

Valge dekoratiivkivi alla tuleks paigutada geotekstiil, et kivi mulla peal värvi ei vahetaks. Prahi saab kivikatte pealt kätte kergelt rehitsedes. Külmakartlikel ja pindjuursetel taimedel on kevaditi päikese käes soojenevast kivipurust kasu. Kui soovite kividele anda pikemaajalist läiget, võite sellele pihustada toataimede leheläiget või muud õlipõhjalist aerosooli.

25 kg kotist jätkub u 1 m2 katmiseks, kui kihi paksus on 3 cm.

Värv
valge
Fraktsioon, mm
8-12
Pakendi kaal, kg
25
Kulunorm
1 kott katan u 1 m2 ala
1 kott
vastavalt hinnakirjale 7 eur
2 - 3 kotti
14 eur arvega lisaks