Muru

<p>Foto on illustratiivne.</p>

Kevadväetis Plus+ 20 l

Kekkilä Kevadväetis Plus+ on kiiretoimeliste toitainetega võimas üldväetis, mis käivitab kasvu ja vabastab aeglaselt looduslikud toitained, et anda suvel kasvujõudu. Väikese teraga väetist on lihtne kasutada.
Kekkilä Kevadväetis Plus+ äratab üles kevadise aia ning lisab elujõudu ja vastupidavust kõikidele aiataimedele. Kevadväetis Plus+ ei tekita tolmu ja tänu graanulitele on selle kasutamine mugav.
Kekkilä PLUS+ väetised on mitmetoimelised. Orgaanilistes mineraalväetistes sisalduvate mineraaltoitainete toime on kiire, andes taimede kasvule hoo sisse. Orgaanilised toitained vabanevad aeglasemalt ja ei haju, mistõttu toidavad need taime kasvamist pika aja vältel. Väetise orgaaniline koostis kiirendab ka pinnase mikroorganismide tegevust ning parandab mulla loomulikku kasvukeskkonda.
Orgaaniliste toorainete puhul on tegemist ringmajandusest pärit toiduainetööstuse kõrvalsaadustega, mis naasevad sellisel kujul taaskasutusse keskkonnasõbralikul moel.

Pakend 20 liitrit.

Vali kogus
Hind: 29.00 € / tk
logo Lisa ostukorvi
Tarneaeg 3-10 päeva

Tüüp: orgaanilis-mineraalne väetis: NPK 9-4-11 (Mg 2,9).

Koostis: üldlämmastik (N) 9,0%, vees lahustuv lämmastik (N) 6,3, üldfosfor (P) 4%, üldkaalium (K) 11%, magneesium (Mg) 2,9%.
Orgaaniline aine 15%.
Kuivainesisaldus 90%.
Toorained: kanasõnnik, melass, magneesiumoksiid, karbamiid, ammooniumsulfaat, kaaliumkloriid.

Kevadväetis Plus+ kasutusaeg on aprill-juuli.

Kevadine väetamine: muru, ilupuud ja -põõsad, köögiviljaaed 7,5 dl / 10m2; viljapuud 5 dl / 10m2; marjapõõsad, mitmeaastased taimed 4dl / 10 m2; maasikad 2,5 dl / 10 m2.

Suvine väetamine: muru, köögiviljaaed 2,5 dl / 10 m2.

1 dl Kekkilä Kevadväetist kaalub umbes 80 g
20 liitrit = 800 m2

Tee nii: Mõõda pindala, mis väetamist vajab ning arvuta kokku vajalik väetise kogus. Ühtlase kasvu tagamiseks laotage väetist võimalikult ühtlaselt. Soovi korral võib maad pärast väetise laotamist kasta.

1 kott
vastavalt hinnakirjale 7 eur
2 - 3 kotti
12 eur arvega lisaks
4 - 20 kotti
30 eur