Muru

<p>Foto on illustratiivne.</p>

Muru Samblatõrje Plus+20 l

Kekkilä Muru Samblatõrje Plus+ on sammaldunud muru jaoks mõeldud eriväetis, mis hävitab muru seest sambla ja kiirendab samal ajal muru kasvamist.
Väetis sisaldab muru jaoks olulisi toitaineid ja mikroelemente, mis tagavad muru elujõulise kasvu. Tihe ja korralik muru takistab sambla kasvamist. Tegemist on orgaanilis-mineraalse väetisega, mille orgaanikas sisalduvad bakterid aitavad sammalt hävitada nii, et riisumise vajadust põhimõtteliselt enam polegi või on minimaalne. Toorained on looduslikud ja taimsed ning efekti suurendamiseks on neid täiendatud mineraalväetistega, näiteks raudsulfaadiga.
Parima tulemuse saamiseks kasutage väetist kevadel või suvel, kasutusperiood on aprill-juuli.
Tume graanul on märkamatu ja selle kasutamine mugav.
Väetis on ohutu taimedele, lastele ja lemmikloomadele.
Pakend 20 liitrit.
Vali kogus
Hind: 32.90 € / tk
logo Lisa ostukorvi
Tarneaeg 3-10 päeva

Kekkilä PLUS+ väetised on mitmetoimelised. Orgaanilistes mineraalväetistes sisalduvate mineraaltoitainete toime on kiire, andes taimede kasvule hoo sisse. Orgaanilised toitained vabanevad aeglasemalt ja seega toidavad taime kasvamist pika aja vältel. Väetise orgaaniline koostis kiirendab ka pinnase mikroorganismide tegevust ning parandab mulla loomulikku kasvukeskkonda. Orgaaniliste toorainete puhul on tegemist ringmajandusest pärit toiduainetööstuse kõrvalsaadustega, mis naasevad sellisel kujul taaskasutusse keskkonnasõbralikul moel.
Tüüp: orgaanilis-mineraalne väetis.
NPK 10-0,5-7 (S 7), (Fe 2)
Koostis: üldlämmastik (N) 10,0%, vees lahustuv lämmastik (N) 4,0, üldfosfor (P) 0,5% vees lahustuv fosfor (P) 0,1%, üldkaalium (K) 7 %, kaltsium (Ca) 3,0%, magneesium (Mg) 0,5%, väävel (S) 7,0 %, raud (Fe) 2,0 %.
Toorained: kanasõnnik, ammooniumsulfaat, melass, kaaliumkloriid, karbamiid, raudsulfaat ja merevetikas.
Orgaaniline aine 60 -70%.
Kuivainesisaldus 90%.
Kasutusjuhend:
Kevadväetamiseks raputage väetist sammaldunud alale u 2,5 l / 100 m2 kohta aprillis-mais, kui muru hakkab kasvama. Vajadusel korrake toimingut iga nelja nädala tagant kuni juulini.
20 liitriga saab kaetud keskmiselt 600 m2 ala.
Kekkilä Muru Samblatõrje Plus+ sisaldab rauda, võib anda õuekividele jt pindadele värvi. Ohutu kasutada ka piirkondades, kus viibivad lapsed ja lemmikloomad. Ei soovitata kasutada noore muru esimese kasvuperioodi jooksul.
Enne kasutamist hinnake sammupikkusega muru pindala, et väetise kogus oleks õige. Ühtlase tulemuse saamiseks soovitame kasutada väetiselaoturit. Käsitsi laotades jagage väetise kogus kaheks osaks. Laotage kõigepealt üks osa kogu pindalale ühest suunast ja seejärel teine osa algusega vastassuunast.
Tee nii: Mõõda pindala, mis väetamist vajab ja arvuta kokku vajalik väetise kogus. Laota väetist võimalikult ühtlaselt, üks peotäis ruutmeetri kohta. Kuiva ilmaga kasta muru kohe pärast väetamist. Vajadusel rehitse kokku kuivanud sammal ja kanna peale kiht Kekkilä Aiamulda.