Muru

<p>Foto on illustratiivne.</p>

Muruväetis Plus 10 l

Kekkilä Muruväetis Plus+ on hästihooldatud murule mõeldud tõhus eriväetis. Väetis sisaldab õiges suhtes muru jaoks olulisi toitaineid ja mikroelemente, tänu millele on muru tihe ja heas seisus kogu suve jooksul.
Sisaldab hea kasvu jaoks vajalikus koguses toitaineid ja mikroelemente. Toorained on looduslikud ja taimsed ning efekti suurendamiseks on lisatud mineraalväetist. Ühtlast kasvu silmas pidades lahustub väetises sisalduv lämmastik kogu suveperioodi vältel ega tekita põlemiskahjustusi. Tume graanul on märkamatu ja selle kasutamine mugav. Väetatud muru talub hästi koormust ja muutlikke ilmastikutingimusi. Tiheda muru vastupanuvõime sambale ja umbrohule on parem.
Muruväetis Plus+ kasutusperiood on aprillist kuni septembri teise pooleni.
Väetis on ohutu taimedele, lastele ja lemmikloomadele.
Pakend 10 liitrit.
Vali kogus
Hind: 20.50 € / tk
logo Lisa ostukorvi
Tarneaeg 3-10 päeva

Kekkilä PLUS+ väetised on mitmetoimelised. Orgaanilistes mineraalväetistes sisalduvate mineraaltoitainete toime on kiire, andes taimede kasvule hoo sisse. Orgaanilised toitained vabanevad aeglasemalt ja ei haju, mistõttu toidavad need taime kasvamist pika aja vältel. Väetise orgaaniline koostis kiirendab ka pinnase mikroorganismide tegevust ning parandab maa loomulikke kasvutingimusi. Orgaaniliste toorainete puhul on tegemist ringmajandusest pärit toiduainetööstuse kõrvalsaadustega, mis naasevad sellisel kujul taaskasutusse keskkonnasõbralikul moel.
Tüüp: orgaanilis-mineraalne väetis.
NPK 16-2,2-6,6,(Mg 1) (Fe 2)
Koostis: üldlämmastik (N) 16,0%, vees lahustuv lämmastik (N) 7%, üldfosfor (P) 2,2%, vees lahustuv fosfor (P) 1,9%, üldkaalium (K) 6,6%, magneesium (Mg) 1,2%, väävel (S) 5,2%, raud (Fe) 1,0 %
Orgaaniline aine 25%,
Kuivainesisaldus 90%
Toorained: ammooniumsulfaat, ammooniumfosfaat, melassi kaaliumkloriid, karbamiid, raudsulfaat
Kasutusjuhend:
Kevadväetamiseks raputage väetist 2,5-3 l / 100 m2 kohta aprillis-mais, kui muru hakkab kasvama. Vajadusel korrake toimingut iga nelja nädala tagant kuni juulini. Sügisväetamiseks raputage väetist 2 l / 100 m2 kohta augustis-septembris. 
10 liitri väetisega saab väetada keskmiselt 400 m2 ala.
Kekkilä Muruväetis Plus+ sisaldab rauda ja magneesiumi, mis parandavad muru värvi ja klorofülli teket. Raud võib anda õuekividele jt pindadele värvi. Ohutu kasutada ka piirkondades, kus viibivad lapsed ja lemmikloomad. Ei soovitata kasutada noore muru esimese kasvuperioodi jooksul.
Enne kasutamist hinnake sammupikkusega muru pindala, et väetise kogus oleks õige. Ühtlase tulemuse saamiseks soovitame kasutada väetiselaoturit. Käsitsi laotades jagage väetise kogus kaheks osaks. Laotage kõigepealt üks osa kogu pindalale ühest suunast ja seejärel teine osa algusega vastassuunast.
Tee nii: Mõõda pindala, mis väetamist vajab ja arvuta kokku vajalik väetise kogus. Ühtlase kasvu tagamiseks laota väetist võimalikult ühtlaselt. Väetist saab laotada käsitsi või väetisekülviku abil. Kuiva ilmaga kasta muru kohe pärast väetamist. Suvel tee täiendavaid väetamisi kuni septembrini.