Koolitus

järelvaadatav kuni 16.03

Kõrreliste valik varju ja päikeselisele kasvukohale.
Invasiivsed kõrrelised, talveõrnad kõrrelised.
Kõrreliste sobitamine püsililledega.
Sügis-talvist aeda kaunistavad kõrrelised.
Üldised kasvutingimused ja hooldus.  

Koolitus pakub praktilisi nõuandeid ja juhiseid milliseid kõrrelisi ning kuidas püsililledega sobitada, kuidas neid peenrasse paigutada ning kuidas hooldada.

Kõikidele 5 koolituse ostjatele Ustav Disain koolituskeskkonnas kõik koolitused 30% soodsamad. Pakkumine kehtib 31.01.2024.a. 
Vali sobiv peenraplaani kuju
Vali sobiv peenraplaani suurus
Hind kokku:
buy Lisa ostukorvi
Kõrreliste valik varju ja päikeselisele kasvukohale: madalad kõrrelised ja kõrgemad kõrrelised istutusaladele. Varjutaluvad vähenõudlikud kõrrelised. Kuiva taluvad kõrrelised.
Invasiivsed kõrrelised, talveõrnad kõrrelised: milliseid kõrrelisi vältida püsililledega segaistutustes. Millised on lühiealised ja talveõrnad.
Kõrreliste sobitamine püsililledega:Kõrreliste õige paigutamine peenras. Milliseid vigu vältida kõrrelistega kujunduses.
Sügis-talvist aeda kaunistavad kõrrelised: Kauni sügisvärvusega kõrrelised. Seisukindlad kõrrelised talveks.
Üldised kasvutingimused ja hooldus: Kõrreliste erinevad hooldusvõtted sõltuvalt liigist. Kõrrelistele sobiv muld.

EVELY USTAVIST
Evely Ustav on praktiseeriv aiakujundaja, kes viib läbi koolitusi nii maastikuarhitektidele kui eraaia omanikele.
Ta on õppinud maailmatasemel aiadisaini Inglismaal – Oxford College of Garden Design  ja omab 10 aastast kogemust aedade kujundamisel. Evely Ustav on kujundanud rohkelt eraaedu ning ka mitmeid avalikke haljasalasid. Suurepärase taimemaailma mõistmise aluseks on haridustee bioloogi ja aednikuna ning aastate pikkune kogemus taimmaterjaliga kujundamisel. Põnevate ja sisutihedate aiakujunduse koolituste läbiviimisel on abiks õpetajakutse. Evely Ustavi koolitused on aiaomanike seas kõrgelt hinnatud just sisutiheduse ning praktilisuse poolest. Koolitus toimub Zoom keskkonnas, koolituse link saadetakse enne koolituse algust 24 tunni jooksul kõigile registreerunutele. 
Koolituse pikkus 60 minutit, peale koolitust võimalik küsida küsimusi otse eksperdilt.
 
Kõikidele kursuse paketi ostjatele Ustav Disain koolituskeskkonnas kõik koolitused 30% soodsamad. Pakkumine kehtib 30.01.2024.a.