Koolitus

17.veebruar kell 10.00

Mille põhjal ilupuid ja -põõsaid aeda valida?
Mis Eestis saadaval?
Mis on selle suve trendid soovitused?
Mis on Eesti aedadessse sobivad?

Koolitaja Ülle Soonpuu, Juhani Puukooli müügiarendusjuht


 
Vali sobiv peenraplaani kuju
Vali sobiv peenraplaani suurus
Hind kokku:
buy Lisa ostukorvi
Vaatluse ala tuleb enamik ilupuid ja -põõsaid, mida Eesti oludes kasvatada saab. Jagatakse soovitusi selle kohta, millised puud-põõsad sobivad soolo- või rühmataimeks, millised aga tausta- või hekitaimeks. Teada-tuntud liikide ja sortide kõrval tutvustatakse ka päris uusi või meil veel vähe levinud taimi, mille kasvatamist tasuks kindlasti proovida

Ülle on Juhani Puukooli müügiarendusjuht.
1995. aastal asutatud Juhani Puukooli moto on „Istutades oled sa õnnelik“ ja see õnnelikuks tegemise sõnum iseloomustab puukooli igapäevatööd. On tähtis, et inimeste aiad oleksid ilusad ja meie pakume selleks vajalikke taimi. Meie edu võti on leida need õiged, mis sobivad Eestisse, siinsesse kliimasse, Eesti inimeste koduaeda – see on kõige tähtsam!
Taim on õnnelik siis, kui ta on istutatud temale sobivasse kasvukohta. Üldistades võiks soovitada, et igas Eestimaa koduaias võiks olla üks selline taim, mis annab lisaks taimeilule ka midagi meie söögilauale.
Ülle

Koolitus toimub Zoom keskkonnas, koolituse link saadetakse enne koolituse algust 24 tunni jooksul kõigile registreerunutele.