Tarbeaed, ürdid

<p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p>

Erimuld Puudele ja Põõsastele 40 l

Kvaliteetne muld, mis on välja töötatud spetsiaalselt puude ja põõsaste istutamiseks. Loob puude ja põõsaste juurdumiseks ideaalsed tingimused.

  • Jäme struktuur sobib suurtele taimedele
  • Lisatud huumuseühend tugevdab juuri
  • Mitmekülgne ja kauakestev väetamine
Jämedateraline ja õhurikas, pressturbatükkide ja mineraalmullaga täiustatud struktuur ergutab juurestikku istutusaugust kaugemale hargnema. Nii saab taim hakata kiiremini võra ja uusi võrseid kasvatama.
Erimuld aitab saavutada väiksema vaevaga paremaid tulemusi. See sobib kõigile aias kasvavatele puudele ja põõsastele. 

Pakend 40 liitrit.
 
Vali kogus
Hind: 6.40 € / tk
logo Lisa ostukorvi
Tarneaeg 3-10 päeva

Jõudsa kasvu nimel on erimullale lisatud kiiresti mõjuvaid toitaineid. Kvaliteetne kompost ja bioapatiit vabastavad toitaineid pikema aja jooksul ja soodustavad kasulike mullabakterite tegevust. Mullale lisatud Kekkilä Juurejõud ™ huumuseühendi abil kasvab juurestik tugevaks ning toitained on paremini kättesaadavad. Istutusauku võib lisada erimullale olenevalt pinnase liigist 1/2–1/3 osa aluspinnast.
Turba tõttu võib mullasegu sisaldada vähesel määral kõdunemata looduslikke kiude, nagu tuppvillpeasid ja väikseid puiduosakesi. Jämedateraline koostis muudab mulla õhulisemaks.

Toorained: kasvuturvas, jämeda- ja peeneteraline liiv, liivsavi, kompost (turvas, puukoor ja sõnnik; kompostivabriku kinnitus nr FIC 020-00494/2006 NA).
Lisatud ained: 6 kg/m3 Magneesiumi sisaldusega lubjakivi pulber; 2 kg/m3 Bioapatiidi; 2 kg/m3 Kekkilä Pot Grow™ põhiväetis (NPK 6-12-24 + mikroelemendid); huumusühend Kekkilä Juurejõud™.
pH: 6,2
Elektrijuhtivus: 30 mS/m.
Lämmastik (N), vesilahustuv 250 mg/kg kuivaines.
Fosfor (P), lahustuv 370 mg/kg kuivaines.
Kaalium (K), lahustuv 1050 mg/kg kuivaines.
Niiskus: 50 %.
Orgaanilise aine sisaldus: 40 %.

Mulla kulu uue istandiku rajamiseks:
Puu istutamine: 3–5 kotti puu kohta.
Põõsa istutamine: 1–2 kotti põõsa kohta.

1 kott
vastavalt hinnakirjale 7 eur
2 - 3 kotti
12 eur arvega lisaks
4 - 20 kotti
30 eur