Mullad

<p>Foto on illustratiivne.</p>

Mahe Aiamuld 40 l

Mahe Aiamuld on kogu aia üldmuld, mis sobib söögitaimede kasvatamiseks, maasikapeenarde rajamiseks, puude ja põõsaste istutamiseks ning muru rajamiseks. Sobib veganitele – sisaldab ainult 100% taimseid orgaanilisi väetiseid.
Kõrgekvaliteediline Mahe Aiamuld on valmistatud mahepõllumajanduse nõuete kohaselt ning sisaldab ainult looduslikke väetisi. Looduslikult väetatud ja lubjatud muld sobib igasse kasvukeskkonda.
 

  • Viljapuude ja marjade istutamine
  • Köögiviljamaa
  • Kasvuhoone
  • Kasvatuskastid
  • Maasikamaa loomine
  • Puude, põõsaste ja püsikute istutamine
  • Muru rajamine ja paikaminePakend 40 liitrit.

 

Vali kogus
Hind: 4.50 € / tk
logo Lisa ostukorvi
Tarneaeg 3-10 päeva

Toorained: turvas, saviliiv, mahe taimekompost (turvas, puukoor ja kompostivabriku kinnitus nr FIC 020-00494/2006 NA).
Lisaained: 5% Magneesiumisisaldusega peen lubjakivipulber (9 kg/m3); Kekkilä Mahe Aiaväetis NPK 5-1-5 (4 kg/m3).
Elektrijuhtivus: 18 mS/m.
pH: 6,2
Lämmastik (N), vesilahutuv 50mg/l (225 mg/kg).
Fosfor (P), lahustuv 11 mg/l (45 mg/kg).
Kaalium (K), lahustuv  130 mg/l (480 mh/kg).
Niiskus: 50%.
Orgaanilise aine sisaldus: 45%.

Puude ja põõsaste istutamine

Kaeva maasse 40–80 cm sügav ja laiuses pisut suuremgi auk olenevalt juurepalli suurusest. Tühjenda selle põhja 1–5 kotti Kekkilä Mahedat Aiamulda ning sega kasvukoha algupärase pinnasega. Jäta auk natuke tühjaks ja sobitage taim auku. Kui juurepalli ülaserv jääb maapinnast pisut kõrgemale, siis asetseb taim õigel sügavusel. Lisa või eemalda olenevalt vajadusest mulda. Võtke pott taime ümbert ära ja asetage taim kasvukohale. Haruta keerdunud juuri ettevaatlikult lahti ja lisa juurepalli ümber mullasegu, nii et taim seisab püsti. Tihenda jalgadega tallates mulda juurepalli ümber.
Puude istutamine 3-5 kotti /puu. Põõsaste istutamine 1-2 kotti / põõsas.

Kasta taimi alguses regulaarselt. Anna korraga piisavalt vett, nii et muld niiskuks kogu juurestiku ulatuses. Pärast kasvuspurti väeta taimi Kekkilä Maheda Aiamaaväetisega.

Kasvatamine kasvatuskastides

Vali päikeseline koht. Eemaldage muru või umbrohud ja süvenda natuke maapinda labidaga. Täida kasvatuskast Kekkilä Maheda Aiamullaga, kasta hoolikalt ja külva seemned või istuta taimed.

Kasta hoolikalt kogu suve vältel. Hooajalise väetisena sobib vette segatav Kekkilä Mahe Vedelväetis. Soovitame kasvatuskastis vahetada mulda igal kasvuhooajal. Vana kasutatud mulda võib kasutada maaparanduseks.
Kasvatuskast 6 kotti / kast.