Suvelilled, amplid

<p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p>

Suvelillede muld 30 l

Suvelillemuld on kvaliteetne muld lillepottidesse, amplitesse ja rõdukastidesse istutatavatele suvelilledele. Suvelillemuld on toodetud meie populaarse kutselistele taimekasvatajatele mõeldud toote baasil.
Suvelillemuld on valmistatud parimast toormest ning sisaldab heledat kasvuturvast ning peeneteralist mineraalset materjali. Toitainete saamine on tagatud kiirelt imenduvate ja pikaajalise mõjuga väetiste lisamisega. Taimede kastmise ja vajaliku niiskuse omastamiseks on mullale lisatud kastmiskristalle. Kastmiskristallid imavad niiskust ja vabastavad vett umbes detsiliitri ühe mullaliitri kohta rohkem kui tavamullas.
Suvelillemuld sisaldab lupja ja istutatud taimede kasvu kiirendavat väetist. Suvelilled kasvavad erimullas lopsakalt ja õitsevad rikkalikult. Mullas sisalduvad pikaajalise mõjuga toitained tagavad koos tavapärase lisaväetamisega taimede pideva kasvu ja õitsemise.

Pakend 30 liitrit.

Vali kogus
Hind: 2.80 € / tk
logo Lisa ostukorvi
Tarneaeg 3-10 päeva

Toorained: erinevad turbaliigid, liiv, jäme ja kvaliteetne peenliiv, liivsavi.
Lisatud ained: 5,0 kg/m3 Magneesiumi sisaldusega lubjakivipulber; 0,9 kg/m3 Kekkilä Start Grow™ üldväetis (NPK 15-5-24 + mikroelemendid); 2 kg/m³ aeglaselt lahustuv väetis (NPK 18-6-12), toimeaeg 4 kuud; kastmiskristallid; niisutusaine.
Jämedusaste: keskmise jämedusega.
Elektrijuhtivus: 35 mS/m.
pH: 6,2
Lämmastik (N), vesilahustuv 100 mg/l (300 mg/kg).
Fosfor (P), lahustuv 40 mg/l (115 mg/kg).
Kaalium (K), lahustuv 140 mg/l (415 mg/kg).
Niiskus: 50 %.
Orgaanilise aine sisaldus: 19%.

Mulla kogus suvelillede istutamiseks:
Pott, väike ø u 25 cm 10 l kott/pott
Pott, keskmine ø u 30 cm 1½ x 10 l kotti/pott
Pott, suur ø üle 35 cm 3–4 x 10 l kotti/pott
Rõdukast, pikkus 80 cm 1–1½ x 10 l kotti/kast

Soovitame juurestikule piisava hapniku tagamiseks laotada pottide ja rõdukastide põhja Kekkilä Potikruusa.