Istutuskastid

helepruun<br /><br /><p>Foto on illustratiivne.</p> detail<br /><br /><p>Foto on illustratiivne.</p> must<br /><br /><p>Foto on illustratiivne.</p> põhjavaade<br /><br /><p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p> tumesinine<br /><br /><p>Foto on illustratiivne.</p> seestvaade<br /><br /><p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p> hele/tumepruun<br /><br /><p>Foto on illustratiivne.</p> pruun/must<br /><br /><p>Foto on illustratiivne.</p> valge<br /><br /><p>Foto on illustratiivne.</p>

Lillekast, polüratongist 108 x 43 cm

Elegantsed polüuretaanist punutud lillekastid on kaunis lisand igas aia terrassile. Disain on sobiv nii koduaeda kui ka avalikku ruumi. Rotang-stiilis plastikust punutud kastid on viimistletud poleeritud alumiiniumist liistudega. Polüretaan on sünteetiline materjal, mis on vastupidav mehhaanilistele vigastustele ja UV-kiirgusele säilitades lillekasti värv ning vormi. Galvaniseeritud metallist kasti sisu tagab kvaliteedi aastateks. Olles täiesti vee- ja ilmastikukindel on need istutuskastid ideaalsed kasutamiseks välitingimustes.

Mõõdud: K/43 L/108 S/39 cm
Vali kogus
Hind: 116.00 € / tk
logo Lisa ostukorvi
7-10 tööpäeva
Väliskest spetsiaalselt töödeldud sünteetilisest punutud plastikust, mis on ilmastiku- ja UV-kiirguse kindel. Sisu on galvaniseeritud metall-lehtedest, mis tagab kasutamise pikaealisuse. 

Moodsad kastid on saadaval 6 värvitoonis: must, tumesinine, helepruun, hele/tumepruun, must/tumepruun ja valge
Elegantne ja moodne disain, rotang-stiilis punutis ja poleeritud alumiiniumist liistud, sobib igasse aeda ja avalikku ruumi.

Väliskest spetsiaalselt töödeldud sünteetilisest punutud plastikust, mis on ilmastiku- ja UV-kiirguse kindel. Sisu on galvaniseeritud metall-lehtedest, mis tagab kasutamise pikaealisuse. 
 
  • Iga lillekasti ostmisel lisandub transporditasu 7 eur
  • Tellimusel kirjuta kommentaari, mis värvi toodet soovite: must, sinine, helepruun, pruun/must
  • Tootjamaa: Poola