Mullad

<p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p>

Hortensiamuld 15 l

Kekkilä Hortensiamuld on kvaliteetne, spetsiaalselt potis kasvatatavatele hortensiatele mõeldud erimuld.
Spetsiaalselt potis kasvatatavatele hortensiatele mõeldud erimuld. Hortensiamulda on lubjatud ja väetatud viisil, mis säilitab sinise hortensia kauni värvuse. Hortensiamuld sobib ka pinnasesse istutatavatele hortensiatele ja potis kasvatatavatele okastaimedele. Mulla struktuur on püsiv ja õhuline tänu hoolikalt valitud toorainete kasutamisele. Mulla sisse segatud sammal toimib veelaona ja hõlbustab kastmist. Hortensiamulda on lisatud huumuseühendit Kekkilä Juurejõud™, mis toetab taimede juurdumist ja toitainete omastamist.
Sobib hortensiatele ja asaleadele, okastaimedele, happelist pinnast vajavatele taimedele (nt gardeenia ja kohvipuu).

Pakend 15 liitrit.

 

Vali kogus
Hind: 4.74 € / tk
logo Lisa ostukorvi
Tarneaeg 3-10 päeva

Toorained: kasvuturvas, jämeda- ja peeneteraline liiv, liivsavi, sammal.
Lisatud ained: 2 kg/m3 Magneesiumi sisaldusega lubjakivi pulber, 1,2 kg/m3 Kekkilä Start Grow™ põhiväetis (NPK 15-10-16 + mikroelemendid), huumusühend Kekkilä Juurejõud™.
Jämedus: keskmise jämedusega.
Elektrijuhtivus: 35 mS/m.
pH: 5,0
Lämmastik (N): vesilahustuv 50 mg/l ( 710 mg/kg).
Fosfor (P): lahustuv 30 mg/l  (375 mg/kg).
Kaalium (K): lahustuv 200 mg/l (1002 mg/kg).
Niiskus: 40 %.
Orgaanilise aine sisaldus: 50 %.

Suurelehised hortensiad tunnevad end kõige paremini tuulevarjulises, soojas ja otsese päikesevalguse eest kaitstud kohas. Kastke hortensiat kasvuperioodil ohtralt.

Vali piisavalt suur pott, kus hortensia juurtel on hea kasvada. Vala poti põhja 2–5 cm potikruusa ning selle peale Hortensiamuld. Kui soovid, et punakas hortensia säilitaks oma värvi puhtana, võid mulla hulka segada lupja. Tee mulda juurepallist pisut suurem ja sügavam auk ning istuta taim ja kata juured mullaga. Kasta taime nii, et muld oleks täiesti märg. Kasvuperioodil sobib väetamiseks kastmisvette segatav happelise reaktsiooniga väetis.