Aiatarvikud

<p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p>

Ocala antiik 210x140x50 mm, grafiit

Sind iseloomustab aktiivne elustiil, armastad loodust ja loomise rõõmu. Samas oled vaba ja tead, mida elult tahad. Siin on midagi loodusest – puhas stiil, mis ei jäta kedagi külmaks.
Ocala aitab Sul kujundada oma maja ümbruse, luues iseloomuliku, kuid samas klassikalise joone. Nendega kaetud sissesõiduteed ja istumisalad lisavad aiakujundusele iseloomu ja on lihtsad hooldada.
Kivid on valmistatud vastupidavast betoonist, mis sisaldab kruusa, liiva, tsementi ja vett ning sobib seetõttu aedadesse paremini kui naftasaadus asfalt. Lisatud graniitkivide sõelmed suurendavad kivide vastupidavust ja tugevust. 
Kivid sisaldavad läbinisti värvimulda. Seega ei kulu nende värv aastate jooksul maha, vaid säilib sellisena nagu see esimesel päeval oli. 
Tootearendus ja tootmine asuvad Rootsis, seega pole vaja kivide vastupidavuses kahelda. Need on valmistatud põhjamaise kliima eripärasid ja vahelduvaid külmatsükleid arvestades. 
Vali kogus
Hind: 0.83 € / tk
logo Lisa ostukorvi
Tarneaeg alates 7 päeva
  • Toodangul on 5 aasta pikkune garantii.
  • Tootmiskogemus aastast 1960, mis annab klientidele kindluse kvaliteedi suhtes.
  • Toodang on eranditult toodetud Rootsi tehastes ja vastab kehtestatud kõrgetele kvaliteedinormidele.
  • Transpordi hind lisandub vastavalt objekti asukohale ja tellimuse mahule. Küsige transpordi pakkumist meie müügiesindajalt.
  • Transporti tellides veenduge, et oleks tagatud ligipääs objektile.
  • Kauba kättesaamisel on tellijal kohustus kaup üle vaadata. Kvaliteedi või koguste mittevastavusel tuleb teha märge saatelehele ning teavitada müügiesindajat viie tööpäeva jooksul kauba kättesaamisest. Pretensioonid lahendatakse kokkuleppe alusel.
  • Sillutiskivide pinnal võib esineda valgeid laike (soolad). Tegemist on visuaalse probleemiga, mis ei mõjuta sillutiskivi tehnilisi omadusi ning ei kuulu garantii alla. Laigud võivad tekkida kui sillutiskivi seisab pakendatud kujul niiskel perioodil pikemat aega välitingimustes. Soolade eemaldamise kohta küsige täpsemaid juhiseid meie müügiesindajatelt.
Tootja: Benders Sverige AB
Mõõdud, pikkus x laius x kõrgus, mm
210x140x50
Kasutusala
kergliiklusväikeautode liiklus
Pinna töötlus
antiik
Värv
grafiit
Kogus tk/m2
34
Kogus alusel, m2
10,29
Kogus alusel, tk
350
Kaal, kg/tk
3,29
Kaal kg/m2
112
Aluse kaal, kg
1152