Aiatarvikud

<p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p>

Kergkruus Libedusetõrjeks 25 l

Väga kerge ja kauakestev purustatud Kergkruus Libedusetõrjeks on ette nähtud hoovide ja käiguteede libeduse tõrjeks. Tänu kergusele on kruusa lihtne käsitseda ja laotada. Mulla hulka segatud kruus lisab sellele õhulisust ja parandab seeläbi taimede juurdumist.
Kergkruus Libedusetõrjeks on loodustoode, mis on valmistatud spetsiaalsel savipõletusmeetodil ja purustatud nii, et see nö pidurdaks võimalikult hästi. Kerge laotada ja jääb hästi püsima ka õhukeselt laotamise korral.

Pakendis 25 liitit.

Vali kogus
Hind: 8.10 € / tk
logo Lisa ostukorvi
Tarneaeg 3-10 päeva

Kergkruus Libedusetõrjeks laotatakse ühtlaselt libedale pinnale, nt käigu- või kõnniteele või treppidele. Veest kergem kruus ei vaju jää alla, vaid jääb pinnale ka juhul, kui päeva jooksul sulanud vesi uuesti külmub. See vähendab vajadust liivatamise järele.

Kevadel, kui maapind on kuivanud, võib kruusa pühkida istutusaladele või kasutada ära muru mullaparandusainena.

Kui soovitakse kasvusubstraati hõrendada ja selle struktuuri parandada, segatakse kergkruus mulla hulka. Kruus muudab kasvusubstraadi õhulisemaks ja parandab selle vee läbilaskmisvõimet, soodustades niiviisi taimede juurdumist. Näiteks paljudele kiviktaimla ja teistele kuivapoolset pinnast vajavatele taimedele saadakse sobivamad tingimused, kui uue mulla hulka segatakse kruusa ja aluspinnast. Üldiselt on segamisvahekord 1 osa kruusa ja 2 osa mulda.

Kergkruus Libedusetõrjeks sobib ka istutusalade ja -kastide kasvusubstraadi hõrendamiseks. Kiht kruusa istutuskasti põhjas toimib drenaažina ning tagab hapniku jõudmise juurestikuni.

8 liitri kergkruusaga liivatad u 32 m2 ala.

1 kott
vastavalt hinnakirjale 7 eur
2 - 3 kotti
12 eur arvega lisaks
4 - 20 kotti
30 eur