Orgaanilised väetised

<p>Foto on illustratiivne.</p>

Maitsetaimede konsentraat - 1 l

Kontsentraat on valmistatud merevetikast, sisaldab looduslikke taimehormoone ja erinevaid toitaineid, mikromineraale need on olulised taime tervislikuks kasvuks.
Vali kogus
Hind: 5.49 € / tk
logo Lisa ostukorvi
Tarneaeg 3-10 päeva
Kontsentraat on valmistatud merevetikast, sisaldab looduslikke taimehormoone ja erinevaid toitaineid, mikromineraale need on olulised taime tervislikuks kasvuks. Merevetikas on palju kaalium, see on tähtis makroelement taimede kasvus ja arengus, parandades näiteks külma-, haigus- ja põuakindlust, kindlustab fotosünteesiprotsesside kulgemist ning parandab saagi kvaliteeti. Merevetikas sisaldab ka antitoksiine, mis aitavad taimedel võidelda bakterite ja viiruste vastu ning peletada putukaid. Parandab seemnete idanemist ja istikute juurdumist. Tõstab taime taluvust keskkonnast tuleneva stressi vastu ja soodustab võrsete ning juurte arenemist. Seega parandab taimede kvaliteeti, õitsemist ja viljumist.
Suurendab saagikust.
ritsimine; ½ korgitäit merevetika-konsentraati 2- 2,5 liitri vee kohta. Pritsi 3-4 korda, iga 20-päevase intervalliga kasvuperioodil. Pritsi varahommikul või hilisõhtul, ära kasuta vihma, tugeva tuule või äärmusliku temperatuuri tingimustes.