Aiaväetised

<p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p>

Kastmisväetis 800 g

Kastmisväetis on kõigi koduaia taimede hooldusväetis. Lahustub vees kiiresti. Koos veega jõuavad toitained kohe taimedeni, andes neile uut elujõudu. Kastekannuga on lihtne ja mugav väetada.
Kastmisväetist antakse aiataimedele maist augustini, kõige suurema toitaine- ja kastmisvajaduse ajal. Üheaastaste suvelillede väetamist võib jätkata hilissügiseni, sest siis õitsevad need rohkem ja kauem. Kasvuhoonetaimi väetatakse olenevalt nende toitainevajadusest igal kastmiskorral.
Sisaldab sobivas koguses lämmastikku. Suur kaaliumisisaldus soodustab õitsemist ja parandab saagikust. Sisaldab mikroelemente.
Pakendis 200 g.
Vali kogus
Hind: 7.40 € / tk
logo Lisa ostukorvi
Tarneaeg 3-10 päeva

Liiginimetus: NPK-väetis, NPK 17-4-25 koos mikroelementidega.
Koostis: üldlämmastik (N) 16,6%; nitraatlämmastik (NO3-N) 7,5%; karbamiidlämmastik (NH2-N) 9,1%; veeslahustuv fosfor (P) 4,0%; veeslahustuv kaalium (K) 25,3%; boor (B) 0,03%; vask (Cu) 0,014% (EDTA- kelaat); raud (Fe) 0,18% (EDTA- kelaat); mangaan (Mn) 0,1% (EDTA- kelaat); molübdeen (Mo) 0,001%; tsink (Zn) 0,023% (EDTA- kelaat).
Kasutamine:
Koduaia taimedele igal teisel nädalal: segada 2 mõõdunõutäit väetist kastekannutäie (10 l) veega. Kannutäiest piisab 2 m2 suurusele alale.
Kasvuhoones kord nädalas: segada 3,5 mõõdunõutäit väetist kastekannutäie (10 l) veega. Kannutäiest piisab 2 m2 suurusele alale.
Poti- ja rõdutaimedele igal kastmiskorral: segada 0,5–1,5 mõõdunõutäit väetist 10 l veega olenevalt aastaajast ja taimeliigi toitainevajadusest.
Kastmisväetis lahustub kõige paremini, kui kastekann täita esmalt poolenisti veega ja lisada siis väetis. Segage lahus läbi ja täitke kann ääreni. Kui väetis on kuivanud, lisage selle pehmendamiseks 1 mõõdunõutäis vett 1 kg väetise kohta, laske üle öö seista ja segage läbi.

Kasutusjuhend: 1 mõõdunõutäis kastmisväetist kaalub u 10 g. Kasutage ainult ettenähtud otstarbel. Ettenähtud kogust ei tohi ületada. Kasutage ainult väetamiseks.
Kasvuhooajal: 1x nädalas / 0,5–3,5 mõõdunõutäit / 10 l vett / 2 m2.
Väetamise vajadus oleneb taimest.