Koorepuru

<p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p>

Piinia Dekoratiivkate 35 l

Dekoratiivmultš Piinia on kvaliteetne piinia männi koorekate, mis on mõeldud aia viimistlemiseks ja detailide rõhutamiseks. Kaunis punakaspruun Piinia dekoratiivmultš sobib ideaalselt istutusaladele, aia viimistlemiseks ja lillepottide kaunistamiseks. 
Dekoratiivmultš Piinia sisaldab punakaspruune kooretükke. Ainulaadse kvaliteetse väljanägemisega, puhas, tolmu- ning oksatükivaba.

Pakendis 35 liitrit.

Vali kogus
Hind: 13.70 € / tk
logo Lisa ostukorvi
Tarneaeg 3-10 päeva

Tooraine: piiniamänni koor
Päritoluriik: Prantsusmaa

Dekoratiivmultš annab istutuspindadele ning ehitiste seinaäärtele hoolitsetud ja puhta ilme. Terviklikud kattepinnad toovad aia vorme ja taimi paremini esile kui paljas mullapind. Katteäärised sobitavad ehitisi ja rajatisi, näiteks sillutisi ja terrasse, loomupäraselt ümbritseva aiaga.
Dekoratiivmultši kasutamine lihtsustab aia hooldamist, sest rohimis- ja kastmisvajadus väheneb. Multšialune maa püsib kuni pinnani poorse ja niiskena, nii et taimed saavad juured kogu mullakihi ulatuses laiali ajada.
Ajaga kõduneva Dekoratiivmultši kihi all tuleb kasutada geotekstiili ainult juhul, kui mullas leidub mitmeaastaseid umbrohtusid.

1 kott
vastavalt hinnakirjale 7 eur
2 - 3 kotti
14 eur arvega lisaks