Aiaveekogud

<p>Foto on illustratiivne.</p>

Vee kiirtesti komplekt 6-le analüüsile 50 testriba

. Aiatiigi veenäitajate regulaarne kontrollimine on vajalik selleks, et saada õigeaegselt teavet muutuste ja teatud juhtudel vajalike korrektuurimeetmete kohta. Eelkõige enne ja peale talvesessiooni on tähtsaimate veenäitajate kontrollimine ja korrigeerimine tervete kalade ja selge aiatiigi aluseks.
 
Vali kogus
Hind: 25.90 € / tk
logo Lisa ostukorvi
Tarneaeg 3-10 päeva
Vee kiirtesti komplekt 6-le analüüsile Heissner pH, GH, KH, CL2, NO2, NO Indikaatorpulgad on ette nähtud veenäitajate kontrollimiseks, mis kestab ainult ühe minuti. Need annavad ühe mõõtmisega ligikaudse tulemuse pHväärtuse, üldkareduse, karbonaatse kareduse, nitriti, nitraadi ja kloori kohta. Aiatiigi veenäitajate regulaarne kontrollimine on vajalik selleks, et saada õigeaegselt teavet muutuste ja teatud juhtudel vajalike korrektuurimeetmete kohta. Eelkõige enne ja peale talvesessiooni on tähtsaimate veenäitajate kontrollimine ja korrigeerimine tervete kalade ja selge aiatiigi aluseks.
1. Hoidke mahutit külmas kuivas kohas. 2. Võtke purgist üks testriba ja sulgege purk koheselt uuesti. Kaitske purgi sisu niiskuse eest. 3. Asetage väljavõetud testriba kõikide testväljade ulatuses üheks sekundiks tiigivette ja võtke seejärel uuesti välja. 4. Raputage ära külgejäänud tiigivesi. 5. Võrrelge testvälja CL2 koheselt värviskaalaga. 6. Umbes 60 sekundi möödudes saate te võrrelda ülejäänud välju purgil oleva värviskaalaga.