Müürikivid

<p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p> <p>Foto on illustratiivne.</p>

Labyrint Maxi Antiik müürikivi 350x210x140 mm, grafiit

Labyrint müürikivi on saadaval erinevates mõõtudes ja värvitoonides. Antiikne välimus annab võimaluse luua vanamoodsa ilmega isikupäraseid terrasse, treppe, tugimüüre.
Too vahemere puhkus oma koju, vahemerelikku hõngu annab Sinu aeda Labyrint antiik, mis on rustikaalse viimistluse ja kiltkivi sarnase välimusega sillutiskivi.
Eksklusiivne välimus ja seda klassikalises formaadis. 
Vali kogus
Hind: 5.51 € / tk
logo Lisa ostukorvi
Tarneaeg alates 7 päeva
Kivid on valmistatud vastupidavast betoonist, mis sisaldab kruusa, liiva, tsementi ja vett. Lisatud graniitkivide sõelmed suurendavad kivide vastupidavust ja tugevust. 
Kivid sisaldavad läbinisti värvimulda. Seega ei kulu nende värv aastate jooksul maha, vaid säilib sellisena nagu see esimesel päeval oli. 
Tootearendus ja tootmine asuvad Rootsis, seega pole vaja kivide vastupidavuses kahelda. Need on valmistatud põhjamaise kliima eripärasid ja vahelduvaid külmatsükleid arvestades. 
  • Toodangul on 5 aasta pikkune garantii.
  • Tootmiskogemus aastast 1960, mis annab klientidele kindluse kvaliteedi suhtes.
  • Toodang on eranditult toodetud Rootsi tehastes ja vastab kehtestatud kõrgetele kvaliteedinormidele.
  • Transpordi hind lisandub vastavalt objekti asukohale ja tellimuse mahule. Küsige transpordi pakkumist meie müügiesindajalt.
  • Transporti tellides veenduge, et oleks tagatud ligipääs objektile.
  • Kauba kättesaamisel on tellijal kohustus kaup üle vaadata. Kvaliteedi või koguste mittevastavusel tuleb teha märge saatelehele ning teavitada müügiesindajat viie tööpäeva jooksul kauba kättesaamisest. Pretensioonid lahendatakse kokkuleppe alusel.
  • Sillutiskivide pinnal võib esineda valgeid laike (soolad). Tegemist on visuaalse probleemiga, mis ei mõjuta sillutiskivi tehnilisi omadusi ning ei kuulu garantii alla. Laigud võivad tekkida kui sillutiskivi seisab pakendatud kujul niiskel perioodil pikemat aega välitingimustes. Soolade eemaldamise kohta küsige täpsemaid juhiseid meie müügiesindajatelt.
Tootja: Benders Sverige AB
Mõõdud, pikkus x laius x kõrgus, mm
350x210x140
Pinna töötlus
antiik
Värv
grafiit
Kogus tk/m2
20,40
Kogus alusel, m2
2,21
Kogus alusel, tk
45
Kaal, kg/tk
22,60
Aluse kaal, kg
1017