Popseed kinkekaardid

06.12.2021
Pereliige või sõber on oma aeda juba pikemat aega uut peenart planeerinud, kuid pole leidnud head ideed?  Ihkab ta oma peenrasse uusi ja põnevaid taimi või vajab aias toimetamiseks uut tööriista? Pakume sulle lahenduse - Popseed kinkekaart on rohenäpule suurepärane kingitus, olles samas mugav ja praktiline. 
Aiaplaan lehel on kaunis valik peenarde haljastusplaane igale maitsele: inglise või maakodu stiilis, peenrad varju-, tarbe- ja turbaaeda, kirkad kiviktaimlad ja veesilma peenrad. Valida saab erineva kuju ja suurusega, vajadusel erilahendusega peenraplaane. 
E-poes lai valik aiakaupu sillutuskividest istikuteni, et rajada kaunis ja hooldatud aed.
Kinkekaardiga saab tasuda kõikide Popseed peenraplaanide ja e-poe kaupade eest. Tutvu enne ostu Kinkekaartide ostu- ja kasutusjuhenditega. 
Kinkekaart on trükitud kvaliteetsesele paksemale paberile, kuhu on märgitud kaardi number ja kehtivuse tähtaeg. Komplekti kuulub ka ümbrik. Kaardi tagaküljele saate lisada personaalse sõnumi kingi saajale!
Kinkekaardid on saadaval neljas väärtuses. 
Aed on eluruumi tähtis osa- koht lõõgastumiseks, aktiivseteks tegevusteks, mängimises ja ilu nautimiseks. Popseed kinkekaardiga aitad ideid ellu viia!