Haljastus mullavabal pinnal

29.03.2021
Haljastus mullavabal pinnal

Kaunite taimealade rajamiseks on palju võimalusi ja selleks ei pea tingimata omama suurt hoovi. Pilkupüüdvaid peenraid saab kujundada ka kivistel pindadel, kasutades selleks erinevaid betoonist vaase, kerasid, plaate ja aiaskulptuure. 

Konteinerhaljastuseks sobivad vaasid on saadaval Kiili Betooni tootevalikus. Betoon peab õige hoolduse korral muutlike ilmastikutingimustega vastu kauem kui mõni teine materjal ja konteiner ei lähe suuremate tuulehoogudega ümber. Vaaside vorme on palju erinevaid - toodetakse erikujulisi, ümaraid ja kandilisi ning madalaid ja kõrgemaid. Võimalik on valida mitme pinnaviimistluse ja hulga värvide vahel. Taimekonteinereid saab leidlikult kasutada nii maalähedasemates aedades kui modernsete istutusalade loomiseks. Lisaks standardtoodetele on võimalik tellida ka oma mõõtudega monteeritavaid vaase ning Kiili Betoon aitab vajadusel transpordi ja paigalduse osas.

Konteinerhaljastus annab võimaluse vahetada äraõitsenud lilled õitsvate vastu ning luua ajutisi kompositsioone tähtpäevade ja sündmuste puhuks. Samuti saab istustusnõudesse kujundatud peenraid kasutada aia eri osade ühendamiseks. Betoonist nõude abil saab luua erinevatel kõrgustel tasandeid ja lisada neid juba olemasolevatesse peenardesse, terrassile või selle äärtesse ning rõdude kaunistamiseks. 

Veelgi põnevama ja omanäolisema haljastuse saab kombineerides betoonist taimekaste erineva suuruse, värvi ja pinnaviimistlusega kerade, plaatide ja aiaskulptuuridega. Üllatus missugune, kui roheliste taimelehtede alt vaatab vastu vahva konnake.

Taimede ja betooni kooslus näeb samavõrd kena välja armsas koduhoovis ja kivisel linnatänaval. Lase fantaasial lennata ja kujunda kütkestavaid lilleoaase ning suurepäraselt lõhnavaid tarbepeenraid ka mullavabal pinnal!

www.kiilibetoon.ee
info@kiilibetoon.ee