Koolitus

Anne Ots, koolitaja

Peenar on korras, lilled, põõsad, püsikud paigas, aga midagi on ikka puudu. Peenraäärised ja -piirded! Tasub endale vaid ette kujutada kui palju annavad need peenrale juurde. Ja see on just see, millega on hea tegeleda sügise lõpus.

Popseed korraldab tasuta veebikoolituse peenrapiirete planeerimise, valiku, nende paigaldamise ja hoolduse kohta. Asjatundja aitab aru saada milleks on peenrapiirded vajalikud - kas, millal ja miks tasub eelistada lõigatud peenraääri ja millal hoopis plastist, metallist, betoonist või turbast ääri. Arutame milliseid valikud teha ja mida aitab esile tuua või hoopis peita erineva materjali kasutamine.

 PLANEERIMINE (materjalist lähtuvalt)

1.       Planeerimise juures tuleks tegelikult astuda kaks sammu edasi ja mõelda juba nende hoolduse peale. Millised on hoolduse eripärad ja kui palju võtab see inim-, aja- ja rahalist ressurssi.
2.       Raha versus vajadus ja visuaalne väljanägemine.
3.       Millised piirid seab ümbritsev keskkond (avalik/era; sobivus/arhitektuurne pool ja pikaajalisus/muutmisvajadus).


 EHITUS
1.       Kas ehituseks vajalikud ressursid on olemas? Kuidas leidlikult ära kasutada keskkonda?
2.       Kuidas teostust läbi viia? Millised on peamised ohud, komistuskivid ja valearvestused?
3.       Kas keskkond on vastav? Kas tegemist on jätkukestva lahendusega?

 HOOLDUS

1.       Hooldusvajaduse välja selgitamine - nii loomisjärgne kui ka pikema aja jooksul.
2.       Hoolduseks vajalikud ressursid ja aeg.

Koolitaja: Anne Ots, Gardenfix
Koolituse kestus 1 tund. Edasi küsimused ja vastused


 
Vali sobiv peenraplaani kuju
Vali sobiv peenraplaani suurus
Hind kokku:
buy Lisa ostukorvi
Koolitus toimub Zoom keskkonnas, koolituse link saadetakse enne koolituse algust 24 tunni jooksul kõigile registreerunutele. Selle eest, et tasuta koolitusel saaksid osaleda, palub Popseed Sind endale registreerida Popseedi uudiskiri. Seal ilmub ka tulevikus toredaid soovitusi ja pakkumisi!

 
*